Brzuch Ból brzucha

Ból brzucha po jedzeniu

Czasami po spożyciu różnych pokarmów może boleć nas brzuch. Mogą być to produkty zbyt mocno solone, gorzkie lub chłodne. Niektóre produkty (żywność tłusta, z dużą ilością cholesterolu) pobudzają formowanie się kamieni żółciowych, wywołujących napady kolki żółciowej.

Wielu ludzi może być także uczulonych na różnego rodzaju produkty spożywcze, np. mleko, laktozę. Użycie ich w pożywieniu powoduje wystąpienie takich objawów jak: bóle brzucha, wzdęcia, biegunka.

hastagi na stronie:

#ból brzucha po jedzeniu #ból żołądka po jedzeniu #bóle brzucha po jedzeniu #bolący brzuch po jedzeniu #bóle brzucha u dzieci po jedzeniu #ból brzucha u dziecka po jedzeniu #bolący żołądek po jedzeniu #ból brzucha po jedzeniu u dzieci #pieczenie w żołądku po jedzeniu #kłucie w żołądku po jedzeniu

Similar Posts

3 thoughts on “Ból brzucha po jedzeniu
 1. Witam. Po zjedzeniu tłustego po ok godzinie bardzo boli mnie żołądek i podbrzusze.(ból jest tak silny, że robi mi się słabo) natychmiast muszę do ubikacji. Jest to bardo uciążliwe. Ból występuje także po wypiciu alkoholu (na następny dzień nie ma szans na wyjście z domu – rozwolnienie cały dzień) po nabiale (pierogi,pyzy,) kotlety. Co może być przyczyną? Jakie badania należy zrobić – lekarz ogólny powiedział "unikać tych rzeczy" to chyba nie rozwiązuje tych problemów. Normalny, zdrowy organizm chyba tak nie reaguje?

 2. Witaj Adamie wszystko da się wyleczyć:) tylko trzeba trafić na MĄDREGO LEKARZA a nie "toksykomana" sypiącego piguły – ból brzucha, wątroby itd pretenduje szczególnie do rozważnego stosowania kuracji leczniczej.. rozważ jedną żecz jesteś chory od ZATRUCIA WĄTROBY (np) masz stłuszczenie, marskość, problemy gastryczne i JESZCZE DODATKOWO DOBIJASZ JĄ OBCIĄŻAJĄC CHEMIKALIAMI SYNTETYCZNYMI;/??

  najlepiej udaj się do LEKARZA MEDYCYNY Z DYPLOMEM FITOTERAPEUTY (nie znachora! leczącego biodotykiem)

  są kardiolodzy, neurolodzy itd i są też fitoterapeuci leczący mieszankami roślinnymi (nie homeopaci) tak samo skutecznymi jak syntetyczne lecz bez skutków ubocznych:)! wiesz że jest naturalny kwas acetylosalicylowy pozyskiwany z roślin? w Polsce trafisz tylko na syntetyk.. który wątroba musi dezaktywować – obciąża ją niezmiernie! ale cóż.. pacjent zdzierży.. a jak nie – to będzie kogo leczyć i okrąg się zamyka etatów nie braknie same plusy.. jedyny minus – twoje zszargane zdrowie w odległej przyszłości może i nowotwór WIĘC ZADBAJ JUŻ NIE TRUJ JEJ ALE WYLECZ!

  Ja ostatnio trafiłam do genialnego profesora medycyny w Krakowie- fitoterapeuty W. S. żeby nie reklamować podaję jedynie inicjały – zadbał kompleksowo od wątroby, przez hormony aż na kardiologii i neurologii skończywszy (jak wiadomo różne miewa się problemy – nigdy nie jeden)

  PATRZ KOMU POWIERZASZ SWOJE ZDROWIE – ZAUFAJ METODOM KTÓRE PRZEZ TYSIĄCE LAT DZIAŁAŁY.. puki syntetyki się nie pojawiły – obecnie 10/20latek na drzewo wyjść w wielu przypadkach nie potrafi, "same" łamagi":) biegające do lekarzy – musimy to zmienić – zacznijmy od siebie!! Ja zaczęłam od STOSOWANIA słów Antycznych mądrych lekarzy JESTEŚ TYM CO JESZ – LEKARSTWO JEST JEDZENIEM A JEDZENIE LEKARSTWEM!! PATRZ CO DO BUZI WKŁADASZ nie spożywaj aspartamu glutaminianu sodu to trucizny jedz ZIOŁA, czosnek, imbir itd świeże owoce i warzywa pieczywo pełno przemiałowe soki świeżo wyciskane nie z koncentratu rozcieńczone i wiele innych TRZYMAJ SIĘ ZDROWO:) życzę aby wszystkie te objawy minęły bezpowrotnie lada dzień:)

  ZDROWIA!

Comments are closed.