Brzuch Ból brzucha

Ból brzucha po jedzeniu

Czasami po spożyciu różnych pokarmów może boleć nas brzuch. Mogą być to produkty zbyt mocno solone, gorzkie lub chłodne. Niektóre produkty (żywność tłusta, z dużą

Czasami po spożyciu różnych pokarmów może boleć nas brzuch. Mogą być to produkty zbyt mocno solone, gorzkie lub chłodne. Niektóre produkty (żywność tłusta, z dużą ilością cholesterolu) pobudzają formowanie się kamieni żółciowych, wywołujących napady kolki żółciowej.

Wielu ludzi może być także uczulonych na różnego rodzaju produkty spożywcze, np. mleko, laktozę. Użycie ich w pożywieniu powoduje wystąpienie takich objawów jak: bóle brzucha, wzdęcia, biegunka.

hastagi na stronie:

#ból brzucha po jedzeniu #ból żołądka po jedzeniu #bóle brzucha po jedzeniu #bolący brzuch po jedzeniu #bóle brzucha u dzieci po jedzeniu #ból brzucha u dziecka po jedzeniu #bolący żołądek po jedzeniu #ból brzucha po jedzeniu u dzieci #pieczenie w żołądku po jedzeniu #kłucie w żołądku po jedzeniu

vote
Article Rating
A to już wiesz?  Acid-and-alkaline-foods-in-the-pH-miracle-diet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bunia
bunia
12 lat temu

ja mam kamice pęcherzyka żółciowego i wciąż mnie boli brzuch po jedzeniu.

adam
adam
9 lat temu

Witam. Po zjedzeniu tłustego po ok godzinie bardzo boli mnie żołądek i podbrzusze.(ból jest tak silny, że robi mi się słabo) natychmiast muszę do ubikacji. Jest to bardo uciążliwe. Ból występuje także po wypiciu alkoholu (na następny dzień nie ma szans na wyjście z domu – rozwolnienie cały dzień) po nabiale (pierogi,pyzy,) kotlety. Co może być przyczyną? Jakie badania należy zrobić – lekarz ogólny powiedział "unikać tych rzeczy" to chyba nie rozwiązuje tych problemów. Normalny, zdrowy organizm chyba tak nie reaguje?

Aleksandra
Aleksandra
9 lat temu

Witaj Adamie wszystko da się wyleczyć:) tylko trzeba trafić na MĄDREGO LEKARZA a nie "toksykomana" sypiącego piguły – ból brzucha, wątroby itd pretenduje szczególnie do rozważnego stosowania kuracji leczniczej.. rozważ jedną żecz jesteś chory od ZATRUCIA WĄTROBY (np) masz stłuszczenie, marskość, problemy gastryczne i JESZCZE DODATKOWO DOBIJASZ JĄ OBCIĄŻAJĄC CHEMIKALIAMI SYNTETYCZNYMI;/?? najlepiej udaj się do LEKARZA MEDYCYNY Z DYPLOMEM FITOTERAPEUTY (nie znachora! leczącego biodotykiem) są kardiolodzy, neurolodzy itd i są też fitoterapeuci leczący mieszankami roślinnymi (nie homeopaci) tak samo skutecznymi jak syntetyczne lecz bez skutków ubocznych:)! wiesz że jest naturalny kwas acetylosalicylowy pozyskiwany z roślin? w Polsce trafisz tylko na… Czytaj więcej »