Brzuch Choroby żołądka Rośliny i zioła

Środki ziołowe na ochronę żołądka

Czy nie uważasz, że w problemach z żołądkiem najlepszym środkiem będzie łagodny preparat? Zwykle najdelikatniejsze produkty są przygotowywane z ziół, lub z pewnym procentem wyciągu

Czy nie uważasz, że w problemach z żołądkiem najlepszym środkiem będzie łagodny preparat? Zwykle najdelikatniejsze produkty są przygotowywane z ziół, lub z pewnym procentem wyciągu ziołowego.

Np. mieszanka wielu roślin mających dobry wpływ na trawienie i ochronę żołądka, może być zastosowana z problemach z tym organem. Gastro Protect to przykłąd takiego środka, który zawiera połączenie roślin. Jest w nim zawarte siemię lniane, aloes oraz zielona herbata. Działa ochronnie na błonę śluzową żołądka, ale to nie wszystko: potrafi także złagodzić objawy gastryczne oraz stanowi dobre źródło antyoksydantów.

Dokładny jego skład to siemię lniane (Semen lini), aloes (Aloe vera), zielona herbata (Camellia sinensis), maltodekstryna (substancja wypełniająca), E 202 (substancja konserwująca).

Środek ten nie może być stosowany u osób nadwrażliwych na składniki preparatu. Nie wolno go także stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Gastro Protect to preparat dla dorosłych, nie podawaj go dzieciom.

hastagi na stronie:

#tabletki na żołądek #gastro protect opinie #ochrona żołądka #gastro protect forum #jakie zioła na żołądek #ziołowe tanie tabletki na trzustkę lub żołądek #siemie lniane w tabletkach #zioła na żołądek #tabletki ziołowe na żołądek #weight loss opinie o tabletkach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy