Oczyszczająca moc herbaty

Potrzebujesz oczyścić swój organizm, jednak nie masz ochoty stosować specjalnych diet, albo wykonywać skomplikowanych ćwiczeń czy uczęszczać na jakieś zabiegi? Czy wiesz, że masz pod ręką, ogólno dostępny środek oczyszczający organizm, ponieważ doskonale filtruje on nerki?

Jest to herbata. Pewnie nigdy się nie zastanawiałeś, dlaczego jest ona otoczona takim kultem w wielu krajach między innymi w Anglii, Japonii czy w południowej Azji? Może, dlatego, że już starożytni odkryli cudowne właściwości tego napoju.

W Polsce jest on bardzo popularny, ale nikt się nie zastanawia, dlaczego? Część ludzi pije herbatę, bo uwielbia jej niepowtarzalny smak, ale większość, dlatego, że jest po prostu ogólnie dostępna. Wielu z nas zabija jej prawdziwy smak dodając cytrynę, sok malinowy, miód, czy marynowaną pigwę. Natomiast smakosze sprowadzają z Azji herbatę zbieraną na najlepszych plantacjach, by rozkoszować się jej wspaniałym smakiem i aromatem.

Jeśli Ciebie ten napój tak nie zachwyca nie musisz się nim tak delektować, jednak warto wiedzieć, że posiada wspaniałe właściwości, a jego wielką zaletą jest to, że jest tak popularny i powszechny.
Werka

hastagi na stronie:

#herbata oczyszczająca #HERBATY OCZYSZCZAJACE #cho yung herbata

0 0 vote
Article Rating
Authors
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Slawko
Slawko
9 lat temu

O herbacie i jej właściwościach ja się dużo dowiedziałem z bloga klubu miłośników dobrej herbaty :) Ciekawie tam pisza o tym, nawet nie wiedziałem że można ująć ten napój z tak wielu różnych punktów widzenia :)

Top